Fransız Diyeti 5 Günde 3 Kilo Verin

Fransız Diyeti 5 Günde 3 Kilo Verin

Fransız Diyeti Nedir ve Nasıl Yapılır?

Günü gününe ve düzenli olarak uygulanması gereken Fransız diyeti, şok diyetlerden birisidir. Kalori bakımından düşük ve sağlıklı besinlerle beslenen ve görünüşlerine önem veren Fransızlar’a ithafen bu adı alan diyet programında, su veya soda tüketmek çok önemlidir. Yağ yakımının hızlanmasına yardımcı olan Fransız diyeti, spor ile desteklendiği müddetçe kısa zamanda kilo verilmesine ve verilen kilonun korunmasına yardımcı olur. Fransız diyetinde kahvaltı ağırlıklı ve protein yönünden düşük olan besinlerle beslenmek esastır.

 

Fransız Diyeti 1.Gün

Fransız diyetinde ilk gün kahvaltıda, 1 adet haşlanmış yumurta, yarım portakal veya greyfurt ve 2 dilim salam, öğle yemeğinde zeytinyağlı ve limonlu salata, ızgara et ve yarım greyfurt, içecek olarak da yeşil çay içilmelidir. Akşam yemeğinde ise haşlanmış sebze, 1 porsiyon domates soslu et ve 1 bardak meyve suyu tüketilmelidir.

fransız diyeti

Fransız Diyeti 2.Gün

Diyetin 2. gününde, kahvaltıda 1 adet haşlanmış yumurta, 1 adet kivi ve 1 fincan kahve, öğle yemeğinde 1 kutu meyveli yoğurt, 3 adet bisküvi, 1 fincan yeşil çay veya kahve içilmelidir. Son olarak akşam yemeğinde ise 2 adet haşlanmış sosis, ay yağda pişirilmiş brokoli ve 1 top vanilyalı dondurma tüketilmelidir.

 

Fransız Diyeti 3.Gün
  1. gün kahvaltıda iki dilim ekmek ve kaşar peyniri ile bir bardak şekersiz çay veya kahve için. Öğle yemeğinde küp doğranmış salatalık ve bir kase yoğurt yenmelidir. Akşam yemeğinde ise 1 porsiyon ızgara balık, 1 orta boy patates ve soğan, içecek olarak da vişne suyu tüketilmelidir.

 

Fransız Diyeti 4.Gün
  1. gün kahvaltıda 1 adet haşlanmış yumurta, 1 muz, 1 fincan kahve, öğle yemeğinde 2 bisküvi, 1 kutu meyveli yoğurt ve 1 bardak şekersiz çay içilmelidir. Akşam yemeğinde ise az yağda pişirilmiş brokoli, 2 adet haşlanmış sosis ve 1 top dondurma tüketilmelidir.

fransız diyeti ile kilo verin

Fransız Diyeti 5.Gün
  1. gün kahvaltıda 1 dilim yağsız peynir, 1 bisküvi, 1 adet elma ve 1 fincan kahve için. Öğle yemeğinde 1 adet haşlanmış yumurta, 1 tost, 1 bardak greyfurt suyu içilir. Akşam yemeğinde ise haşlanmış sebze, az miktarda balık, 1 porsiyon karpuz ve 1 bardak meyve suyu tüketilmelidir.

 

Fransız Diyeti 5 Günde 3 Kilo Verin

Size çok fazla zorlanmadan iyi bir kilo vermeniz için yukarıda püf noktaları anlattık. Çok fazla yormayan Fransız diyeti ile 5 günde 3 kilo verin.

Diğer makalelerimiz ve diyet listelerimiz için lütfen tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: