Güllü Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Güllü mide küçültme ameliyatı oldu. Fantezi müziğinin sevilen sanatçısının son halini görenler hayretlerini gizleyemediler. 11 yıl sonra yeni albüm hazırlığında olan güllü 6 ayda tam 43 kilo vererek yeni albümüne yeni imajıyla girmek istediğini bizlere gösterdi.

 

Güllü ilk sahneye çıktığı yıllarda 48 kilo olduğunu söyledi. Aradan geçen yıllar sonrasında kilosunu kontrol edemeyerek git gide kilo alan Güllü, fazla kilolarından kurtulmak için tüp mide ameliyatı oldu.

 güllü kilo verdi

“Yeniden Zayıf Olmak İstiyorum”

Ameliyattan sonra Güllü, 26 günde 8 kilo vermişti. Amacının 55 kiloya kadar düşmek olduğunu belirten sevilen sanatçı, “Eylül ayında yeni albümüm piyasaya çıkacak.  Eylül ayına kadar sevenlerimin karşısına eski Güllü olarak çıkmak istiyorum.” Dedi.

 

“Zayıflayınca Çok Eleştiri Aldım”

Şarkıcı Güllü, geçen hafta çıktığı bir canlı yayın sonrasında yüzümde yaralar çıktı. Zayıflamam insanların gözüne battı, dedi.

güllü

Güllü Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Sevilen sanatçı Güllü, katıldığı canlı yayında mide küçültme ameliyatı olmadım demiştim; aslında mide küçültme ameliyatı oldum itirafında bulundu.

Güllü, aile sırrım olduğu için söylemedim. Aldığım tepkiler sonucu söylemek zorunda kaldım dedi. Ameliyattan önce 2 ay kilolarından dolayı yatağa bağlı kalan güllü, sağlık sorunlarının çoğalması sonucu ameliyat olma kararını aldığını söyledi.

 

Mide küçültme ameliyatı sonrası bambaşka biri olarak karşımıza çıkan Güllü, sağlık sorunlarının azalmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Yapılan ameliyattan sonra sıkıntılı dönemleri atlatan güzel oyuncu günden güne kilo vermeye devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: