Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Amacmız; www.mide-kucultme-ameliyati.com  olarak sitemizi ziyaret eden misafirlerimize kaliteli ve doğru içerik sunmaktır. Sitemiz Mide Küçültme Ameliyatları üzerine kurulmuş bilgilendirme amaçlı bir sitedir.

Sitemiz günümüzün hastalığı obezite ile mücadele için siz değerli misafirlerimize bu hastalıkla nasıl baş etmeleri gerektiği ile ilgili faydalı bilgiler sunacaktır. Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu sitede anlatılan bilgileri uygulamak tamamen sizin sorumluluğunuzda olacaktır.

www.mide-kucultme-ameliyati.com sitemiz Obezite Cerrahisi, Mide Küçültme Ameliyatı, Tüp Mide Ameliyatı ve Mide balonu uygulamaları ve ameliyatları hakkında bilgiler vermek için kurulmuştur.

 

www.mide-kucultme-ameliyati.com sitesi Obezite, Obezite Cerrahi Tedavisi ve Obezite Medikal Tedavi ve Diyet kategorilerinden oluşmaktadır.

Obezite Kategorisi : Bu kategori altında obezite hastalığı, Vücut kitle indeksi, obezite türleri, hangi durumlarda ameliyat olunmalı ve obezitenin nedenleri ile ilgili faydalı bilgiler bulacaksınız.

Cerrahi Tedavi Kategorisi : Bu başlık altında obezite ameliyatının ne olduğunu, ameliyat çeşitlerini (Obezite Cerrahisi, Tüp Mide Ameliyatı, Gastrik Bypass, Mide Balonu vb.) içeren bilgiler yer alacaktır.

Medikal Tedavi ve Diyet Kategorisi : Bu bölümde obezite ile mücadele için operasyondan önce yapılması gereken tedaviler, diyet ve spor ile ilgili bilgilere yer verilecektir.

Aklınıza takılan bütün soruları iletişim formu ile bizlere bildirebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.