Kullanım Koşulları

mide-kucultme-ameliyati.com sitesinde yer alan bütün içerikler kendimiz tarafından yada yetkilendirdiğimiz kişiler tarafından yazılmıştır. Sitemizi kullanan bütün misafirlerimiz aşağıda maddeler halinde yer alan site kullanım koşulları ve detaylarını kabul etmiş olur.

Yazılar

Mide-kucultme-ameliyati.com mide küçültme ameliyatı ve çeşitleri, obezite cerrahisi, kilo sorunu ile baş etme, diyet ve spor içeriklerinin bulunduğu bir blog sitesidir. İçeriklerde yazılan bazı yazıların ticari özellikleri bulunabilir.

Mide-kucultme-ameliyati.com’da bulunan içerikler önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirilebilir veya yayından kaldırılabilir. Bununla ilgili oluşacak herhangi bir sorundan mide-kucultme-ameliyati.com sorumlu değildir.

mide-kucultme-ameliyati.com sitemizden herhangi bir içeriği görüntülerken, yada bir görsel veya işitsel dökümanı indirmeniz nedeniyle bilgisayar ve diğer tarayıcı cihazlarınızda oluşabilecek hasarlardan yada bulabilecek virüslerden mide-kucultme-ameliyati.com sorumlu değildir.

 

Görsel ve İşitsel Kaynaklar

mide-kucultme-ameliyati.com‘da kullanılan görsel ve işitsel medya araçları ticari amaçlı olabilir . Görsel ve işitsel medya sahipleri içeriğin kaldırılmasını yada güncellenmesini talep ederse, mide-kucultme-ameliyati.com ilgili kaynakları değiştirileceği ve gerekirse kaldırılacağını taahhüt eder.

 

Yorum Yazma Hakkı

mide-kucultme-ameliyati.com sitesinde yayınlanan bütün yazılara misafirlerimizin yorum yapma hakkı mevcuttur.

mide-kucultme-ameliyati.com’da yer alan yazılara yapılan yorumlardan site sahibi sorumlu değildir. Sorumluluk yorumu yazan kullanıcıya aittir.

Yazılara yazılan yorumlarda insanların kişisel haklarına, site sahibine, özel şirketlere, kamu kurum ve kuruluşlarına karşı yapılan hakaret, küfür ve taciz niteliğindeki bütün yorumları mide-kucultme-ameliyati.com sitesi silme, yayınlamama, düzeltme ve gerekli gördüğü taktirde silme, üyeliğini sonlandırılması ve siteden uzaklaştırma yapma hakkına sahiptir. Gerekli gördüğü durumlarda ihbar etme hakkı da vardır.

İçerik Kullanımı

mide-kucultme-ameliyati.com’da yayınlanan tüm yazıların ve mide-kucultme-ameliyati.com tarafından hazırlanan görsel ve işitsel bütün medyaların her hakkı saklıdır. Bilginin paylaşılması açısından sitemizde yer alan içeriklerin uygun şartlarını yerine getirdikleri taktirde , ticari olmayan amaçlar  doğrultusunda kullanma hakkı vardır.

mide-kucultme-ameliyati.com’da yer alan yazıların bir kısmı ya da tamamı online ya da offline alanlarda izne tabii olacak şekilde ve kaynak gösterilmek şartıyla kullanılabilir. Yazılmış içerikler baştan izin verilse bile bir kısmı ya da tamamı değiştirildiği takdirde online ya da offline alanlarda kesinlikle kullanılamaz.

mide-kucultme-ameliyati.com sitesinden alıntı yaptığınız zaman aşağıda yer verildiği gibi kaynak göstermeniz önemle rica olunur.

Yukarıda maddeler halinde belirtilen kurallara uyulmaması halinde 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca şahsınıza cezai işlem uygulatma hakkına sahibim. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ilişkin telif hakları ve yasal düzenleme koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullanım koşulları hakkında soru, görüş ve önerileriniz için admin[at]mide-kucultme-ameliyati.com adresinden yada iletişim formumuzdan bana ulaşabilirsiniz.